כך תתאימי את מחשוף שמלת הכלה למבנה הגוף שלך

אחד הפרטים שאת צריכה לקחת בחשבון כשאת מחפשת את שמלת הכלולות החלומית שלך זה קו המחשוף. לא רק שפרט חשוב זה מדגיש את הפנים שלך, אלא הוא גם משפיע על הלוק הכללי שיהיה לך ביום החתונה.

כדי לעזור לך להחליט איזה מחשוף הכי יחמיא לך, יהיה עלייך לתת את הדעת על כמה דברים, כמו המקום, העונה, האביזרים, התספורת ומה הכי יחמיא למבנה הגוף שלך. אגב, אם את מתכננת הגדלת חזה לפני החתונה, עשי זאת מספיק זמן מראש כדי שביום החתונה תוכלו להפגין את התוצאות הסופיות.

ככלל אצבע, כלות נמוכות קומה נוטות ללכת עם מחשוף עמוק, כלות גבוהות נמשכות לקו צוואר גבוה יותר, וכלות בעלות גזרה מלאה יותר מחמיאות לקימורי הגוף שלהן עם מחשוף שמגיע עד מתחת לעצם הבריח. עם זאת, הכלל החשוב ביותר שעלייך לזכור הוא – בחרי במה שגורם לך להרגיש הכי מפוארת!

הנה כמה ממחשופי שמלות הכלה המבוקשים ביותר:

  1. מחשוף בצורת לב

מחשוף בצורת לב חתוך כך שהחלק העליון שלו דומה ללב המדגיש את המחשוף ומעניק לך מראה ארוך ורזה יותר. אם את אוהבת את הסגנון הזה אבל החזה שלך גדול מדי, או אם את מחפשת משהו יותר צנוע, בחרי במחשוף שצורת הלב שלו נמצאת קצת גבוה יותר מעל החזה.

  1. מחשוף בקו ישר

מחשוף עם קו ישר מאפיין לעתים קרובות את שמלות הסטרפלס. בדיוק כמו המחשוף בצורת הלב, גם מחשוף זה מדגיש את עצמות הבריח, אבל הוא מספק קצת יותר כיסוי וביטחון.

  1. מחשוף בצורת V

שמלת כלה עם צווארון בצורת V היא אידיאלית למי שרוצה להיראות עם פלג גוף עליון ארוך יותר, בין אם המחשוף יהיה צנוע או דרמטי יותר. סגנון זה הולך בדרך כלל עם שמלה עם שרוולים או רצועות, המעניקות תמיכה נוספת לשמלה.

  1. מחשוף עם צוואר ׳צולל׳

שמלה עם מחשוף שצולל למטה, מציעה קו צוואר נועז המדגיש את המחשוף שלך, מאריך את פלג הגוף העליון וחושף עוד קצת עור. בעוד שרוב המחשופים האלה מגיעים עם סוג של בד המכסה על העור ויוצר אשליה של עור חשוף כדי למנוע תקלות, יש לא מעט כלות שדווקא בוחרות להפגין את גופן בסגנון זה, ללא שימוש בשום אשליה. אם את מעדיפה ללבוש שמלת כלולות עם שרוולים ארוכים ביום החתונה שלך, מחשוף ׳צולל׳ זה הוא דרך מצוינת לאזן בין הגלוי לנסתר.

  1. מחשוף עם אשליה

שמלת כלולות עם מחשוף עמוק המכוסה בבד שקוף רך (כמו טול או תחרה) ומשתרע מהחלק העליון של המחוך עד לבסיס הצוואר או מעל לכתפיים. מחשוף זה בשמלת סטרפלס או בשמלה עם רצועות עדינות, מעניק אשליה של מחשוף עמוק מאוד. מחשוף חלומי זה, שמגיע בדרך כלל בשילוב עם בד עדין התפור מלמעלה ונראה כאילו מרחף מעל העור, מציע תערובת אידיאלית של אלגנטיות מודרנית ורומנטיקה נצחית.

  1. צווארון גבוה

סגנון זה של שמלה עם צווארון עד מעל לצוואר, מספק את שמלת הכלולות עם הכיסוי הרב ביותר בהשוואה לשאר הסגנונות. אם את לא רוצה להרגיש יותר מדי ׳מכופתרת׳, תוכלי להשתמש בבדי אשליה הנפוצים בצווארונים גבוהים, ואלה יוכלו לרכך את המראה המתוחכם.

שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם