טיפולי שיניים שחייבים לעשות לפני יום החתונה

טיפולי שיניים אסתטיים, כדי להשיג את החיוך המושלם שיונצח בצילומי החתונה, הם פשוט הכרח! אז במהלך ההכנות הקדחתניות לחתונה, אל תזניחו את טיפולי השיניים שיעזרו לכם לחייך בביטחון בתמונות המושלמות האלה.

טיפולים דנטליים

בלי קשר לרמת הביטחון שלכם, קבעו תור לבדיקה אצל רופא שיניים שיוכל להציע לכם את הטיפולים האסתטיים שיוכלו לשפר את החיוך שלכם. 

טיפול שיניים משקם

האם אתם חוששים שמא השיניים הפגומות יהרסו לכם את יום החתונה? רופא שיניים בתל אביב יכול להציע לכם טיפולי שיניים משקמים (כמו שימוש בהדבקות, בציפויי חרסינה או בכתרים), שיוכלו להחזיר לכם את החיוך המושלם לקראת היום הגדול בחייכם.

ציפויים או הדבקות על פני שטח השן באמצעות חומרים בגוון השן, מסייעים לסגירת רווחים בין השיניים, להסתרת שיניים פגומות ולשיפור המראה הכללי של השיניים.

ציפויי חרסינה הם מעין עלים דקיקים המכסים את הצד הקדמי של השיניים. אלה יכולים להיות הבחירה הנכונה עבורכם אם אתם נזקקים לטיפולים בשיניים סדוקות, מוכתמות או בעלות צורה לא אחידה. ציפויי חרסינה מיוצרים בהתאמה אישית וניתן להשתמש בהם גם כדי לסגור רווחים בין השיניים.

כתרים משמשים לטיפול במקרים שבהם כיסוי שן בודדת בציפוי חרסינה אינו מספיק לצורך התיקון האסתטי של השן. כתר הוא הטיפול המועדף גם בעקבות טיפול שורש בשן. הכתרים מעוצבים בצורה ובגוון של השיניים הטבעיות שלכם, ומונחים מעל לכול שן מטופלת. מלבד שיפור מראה השיניים שלכם, הכתרים משחזרים גם את הגודל והחוזק של השיניים שנפגעו.

כדי שרופא השיניים יוכל לתכנן ולבצע את הטיפולים המשקמים הנדרשים בזמן, רצוי להתחיל בטיפול כ-4-3 חודשים לפני החתונה.

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים עשויה להיות הטיפול הנכון לשיניים מוכתמות. ישנן דרכים שונות להלבנת שיניים: 

  • הלבנה מקצועית אצל רופא השיניים היא אידיאלית לשיניים שהגוון שלהן השתנה באופן משמעותי.
  • לחילופין, ניתן לקנות ערכות להלבנת שיניים ביתית, ללא מרשם רופא. אלה מתאימות לשיניים מוכתמות בצורה קלה או לשיניים עם שינויי צבע לא משמעותיים. 
  • דרך נוספת להלבנת שיניים היא שימוש בלייזר או במגשי הלבנה.

קחו בחשבון שהשיניים שלכם ייראו תמיד לבנות יותר ביום שאתם עוברים את הליך הלבנת השיניים ולמחרת. לכן, אם אתם מוותרים על הלבנת שיניים על ידי הרופא, ומסתפקים בערכה ביתית, תוכלו לעשות טאצ׳ אפ בערב שלפני החתונה.

יישור שיניים

המחשבה שיישור שיניים הוא טיפול ששייך לבני הנוער והופך את החיוך למכוער ביותר, אינה תואמת את המציאות של ימינו. 

ההתקדמות הניכרת בעולם רפואת השיניים הביאה איתה שיטה ליישור שיניים שקוף ובלתי נראה, בניגוד לפלטת המתכת המסורתית. אם אתם רוצים להגשים את חלומכם ליישר סוף סוף את השיניים העקומות, למלא רווחים בין השיניים או להפחית את הצפיפות של השיניים, כדי להתייצב מתחת לחופה עם שיניים ישרות ולבנות להפליא – תמיד תוכלו לקבוע תור במרפאת השיניים ולעבור טיפול אורתודנטי.

עם זאת, תהליך היישור לא מתרחש בן לילה. המשמעות היא שאתם צריכים לעשות זאת מספיק מוקדם כדי שביום החתונה התוצאות יהיו משביעות רצון. 

לא משנה עד כמה השיניים שלכם פגומות, אתם יכולים ליהנות מטיפולי שיניים אסתטיים לפני החתונה, שישפרו להפליא את החיוך שלכם.

טיפולי שיניים שחייבים לעשות לפני יום החתונה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם