איך בוחרים את טבעות הנישואין ליום הגדול?

לא קל לבחור בטבעות נישואין, בעיקר מכיוון שכנראה מעולם לא עשיתם זאת בעבר. זה שונה מבחירה בטבעת אירוסין, כי הפעם אתם קונים טבעות לשניכם. אם אין לכם מושג איך להתחיל, אל דאגה, במאמר זה ננסה לעזור לכם.

חנויות התכשיטים משתמשות בדרכים רבות כדי לייעץ ולעזור לכם להבין אילו טבעות זהב מוצאות חן בעיניכם יותר מאחרות. הנה כמה טיפים שכדאי לדעת לפני שאתם יוצאים לקנות.

טבעת שתשתלב בסגנון האישי שלכם

כשאתם מחפשים את הטבעת האולטימטיבית לחתונה, חשבו על התכשיטים שכבר יש לכם בבית, ומה תופס את העין שלכם. האם רוב התכשיטים הם מזהב צהוב או מזהב לבן? האם הסגנון שלכם הוא יותר טרנדי ומודרני או מסורתי ונצחי? התכשיטים שלכם יעזרו לכם להגדיר את הסגנון האישי שלכם.

הגדירו תקציב

כשאתם קונים טבעות נישואין חשוב לא לחרוג מגבולות התקציב. זה לא רק יעזור לכם למצוא את הטבעות שאתם יכולים להרשות לעצמכם, אלא גם ימנע מכם אכזבה. אם תתחילו לחפש טבעות בלי להגדיר תקציב, בסופו של דבר אתם עשויים לאהוב טבעת הרבה יותר יקרה מהתקציב שלכם. לכן, קבעו את התקציב לפני שאתם יוצאים לקניות. אגב, תוכלו לבחור גם בטבעות מעוצבות אישית, כי לפעמים הן לא עולות יותר מטבעות אחרות.

קנו מספיק מוקדם

מומלץ לקנות את טבעות הנישואין עד שישה חודשים לפני החתונה, כדי שיהיה לכם מספיק זמן להזמין את הטבעות המושלמות עבורכם. תכנון החתונה כרוך בהמון פרטים שצריך לדאוג להם בשבועות שלפני האירוע. אתם לא רוצים שטבעות הנישואין יהיו הדבר האחרון ברשימה. כמו שמציאת טבעת האירוסין המושלמת גזלה זמן רב, כך גם באשר למציאת טבעות הנישואין המושלמות. אחרי הכול את הטבעות האלה תענדו לאורך כל החיים, אז כדאי לוודא שאתם בוחרים את הטבעות הנכונות.

קנו את הטבעות יחדיו

מכיוון ששניכם תענדו טבעות נישואין, זו הזדמנות נהדרת לקנות אותן יחד. כך תוכלו ליהנות מהתהליך ולוודא שבסופו של דבר תקנו משהו שאתם אוהבים. זו גם פעילות נפלאה ומשמחת שכדאי לכם לחלוק יחדיו כחלק ממסע הזוגיות שלכם.

קנייה ביחד תעזור גם לצמצם את סגנונות הטבעות שמלהיבים אתכם. כשאתם אחד עם השני תוכלו לעזור זה לזו לצמצם את הטבעות המועדפות. היא תוכל לשאול אותך אם לדעתך זה נראה טוב עליה, ולהיפך. 

לשקול את אורח החיים שלכם

איך נראית השגרה שלכם? האם אתם יושבים כל היום ליד השולחן או שאתם פעילים יותר? התשובה לשאלה זו יכולה לעזור לכם לגלות איזה סוג של טבעות נישואין כדאי לכם לקנות. תמיד כדאי לשקול את אורח החיים שלכם כדי לקבוע איזו מתכת הכי מתאימה לכם. 

לדוגמה, טונגסטן (tungsten) היא מתכת טובה לבני זוג שמרבים לעבוד בידיים, כי היא לא נשרטת בקלות כמו מתכות אחרות. גם טיטניום יכולה להיות בחירה מצוינת לטבעות נישואין כי מתכת זה לא מתכופפת או נשרטת בקלות. אבל אם יש לכם אורח חיים פעיל, ואתם לא רוצים לוותר על הניצוץ של טבעת הנישואין, שקלו טבעת עם אבני חן זעירות הממוקמות זו לצד זו ושומרות על בטיחות הטבעת.

איך בוחרים את טבעות הנישואין ליום הגדול
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp
אולי יעניין אותך גם