חינה

חינה מושלמת במקום מושלם

אין אירוע משמח יותר מחינה (או חנה בחלק מהעדות). יש הרבה פחות לחץ מחתונה ועם כל הכיף של החגיגה עם האנשים הקרובים ביותר אליכם, הזוג היקר שמתחתן.
קיימים סוגים שונים של חינה אות כולם, אנו מארחים באהבה ובהצעות משתלמות!

חינה מרוקאית, חינה תימנית, חינה טריפוליטאית, חינה הודית או חינה פרסית, כל חינה שתרצו, אנחנו המקום לחגוג אותה. חינה הוא אירוע צבעוני, עם סגנונות שונים, ומאופיין בתלבושות שונות ומגוונות (ומאוד צבעוניות) שעוברות כמסורת מאמא לבת ומאב לבן, במשך שנים רבות. החינה קיימת ונחגגת בקרב עדות שונות והמשותף לכולן, הוא השמחה הגדולה, המשפחתיות, האירוח רחב הלב של המשתתפים בטקס ובחגיגה שאחריו והשפע שיש תמיד באירוע חינה. אנו מספקים בדיוק את המקום השמח, המשפחתי, המרווח והשופע, לאירוע החינה שלכם.

השפע שלכם אצלנו ב Lee אירועים

אצלנו ב Lee אירועים, תמצאו בית מפנק ומושלם לאירוע החינה השמח שלכם. חלל אירועים שמותאם בדיוק לאירועי חינה מבחינת המיקום, הגודל, העיצוב וכמובן, השירות והיחס שאנו נותנים לכל זוג שמתחתן וכמובן, לבני המשפחה והאורחים.

תוכלו לעצב את המקום שלנו כרצונכם, לארגן שולחנות ארוכים למתנות, בארים מפנקים מלים במתוקים מיוחדים בהתאם למנהגים שלכם וכמובן שבהתאם לסגנון החינה שאתם רוצים לעשות. אצלנו בחלל האירועים היוקרתי והאיכותי, תוכלו לארגן מסיבה רצינית ומושקעת והכל, כדי לשמח את הזוג המתחתן שנמצא ממש לפני היום הגדול שלו.

למידע נוסף על מחיר, תאריך או תפריט, השאירו פרטים ומיד נחזור!


    או התקשרו עכשיו 050-8005892