חוויות מהאירועים שלנו

בעלי אירועים יכולים לתאם הסעה שתקל על האורחים ותבטיח עמידה בלוח זמנים. השאלה היא איך בוחרים חברת הסעות ועל מה כדאי לשים דגש. הנה כל התשובות

הסעות לאירועים מבטיחות שורה ארוכה של יתרונות. ראשית, ההסעה מקלה על אורחים שרוצים להגיע בזמן. אפשר לתאם את ההסעה מנקודות איסוף מסוימות ולהחליט על פיזור לבתים או לתחנות מרכזיות. שנית, ההסעה חוסכת בהוצאות והיא משחררת את האורחים מהצורך בעמידה בפקקים, חיפוש אחר חניה וכדומה. ההסעה מומלצת עבור בעלי האירוע והמוזמנים והיא מבוצעת על ידי חברות מקצועיות בכל רחבי הארץ. השאלה היחידה מבחינת בעלי אירועים היא איך בוחרים חברת הסעות מקצועית. הנה כמה דגשים שאליהם חשוב לשים לב:

א. ניסיון בהסעות לאירועים – לא כל חברת הסעות יכולה לטפל באורחים של אירועים. החברה צריכה להוכיח ניסיון ספציפי בשירות מן הסוג הזה. נציגי החברה צריכים לתאם מראש ומול בעלי האירוע את התאריך, את השעה ואת כמות המוזמנים. עליהם להקצות רכב מתאים להסעה ולדאוג לאבזור ולתנאים מיוחדים. מוזמנים שמגיעים לאירוע בהסעה צריכים להרגיש בנוח ויש להביא בחשבון שמדובר על נוסעים בטווח רחב של גילאים.

ב. עמידה בלוח זמנים – עיכוב בלוח הזמנים של הסעות לאירועים עלולה לגרום נזקים בלתי הפיכים. חברת הסעות צריכה להציב את העמידה בלוח זמנים בראש סדר העדיפויות. עליה להיערך למצב של תקלות בלתי צפויות ולפתור אותן לשביעות רצונם של הלקוחות.
ג. קבלת המלצות – הדרך הנכונה לבחירת הסעות לאירועים עוברת באיסוף המלצות מלקוחות קודמים. המלצה היא שיטה מצוינת לדעת האם החברה מקצועית, אמינה והוגנת. אפשר לאסוף המלצות מחברים ובני משפחה שכבר קיבלו את השירות, להשוות בין חברות הסעות באמצעות אתרי האינטרנט או לבקש הפניות מנציגי החברות עצמם.

תקציב הסעות ובחירת נהג מקצועי

בעלי אירועים שרוצים לעמוד במסגרת התקציב צריכים להגדיר אותו מראש. כדאי להוסיף לרשימת ההוצאות גם את עלויות חברת ההסעות, אך לנסות לחסוך באמצעות השוואת שירותים. השוואה מן הסוג הזה תביא בחשבון את מרחק הנסיעה, את כמות המוזמנים ואת השעות. חברת הסעות גובה תוספת מחיר עבור שירות אחרי חצות, אך יש חברות שיסכימו לתת מחיר גלובאלי. בנוסף, כדאי לבדוק כיצד התאריך או היום בהם מקיימים את האירוע משפיעים על הצעת המחיר.

עוד דרך לבחור הסעות לאירועים היא על פי רמת המקצועיות של הנהג עצמו. בסופו של דבר, הנהג הוא זה שעומד לרשות המוזמנים ואמור להביא אותם למחוז חפצם ביעילות, במהירות ובביטחון. אפשר לברר מול נציגי חברת הסעות איזה הכשרה יש לנהגים ולבקש לפגוש אותם באופן אישי. כך נערכים בצורה נכונה להסעות ומונעים הפתעות לא נעימות. לכן גם רצוי להקדיש לפחות כמה ימים להשוואה בין שירותי הסעות וחברות.

השאירו פרטים ומיד נחזור