חוויות מהאירועים שלנו

אירוע בר המצווה הוא אירוע משמעותי בחיי הנער ובחיי המשפחה שלו. האירוע הוא תחילתו של תקופה מיוחדת, תקופת ההתבגרות, שבסופה ייצא הנער אדם מבוגר, אחראי ועם יכולת בחירה טובה יותר. האירוע מתחלק, לרוב, לשני חלקים- החלק הדתי, של העלייה לתורה, והחלק החווייתי יותר, של מסיבת בר המצווה.

דרך נוספת לציין את המעמד, היא באמצעות פעילות בעלת ערך מוסף, שתחבר את הנער למורשת המשפחתית או הלאומית, או בעלת רווח ערכי- טיולי שורשים, בר מצווה בכותל או פעילות התנדבותית הן דוגמאות נפוצות לכך, אנחנו בסטופה אירועים מציעים לכם לחגוגו באולם בר מצווה עד 250 איש בתל אביב.

לחגוג בר מצווה

בעבר, המוקד של בר מצווה היה החלק התורני, והמסיבה עצמה הייתה צנועה. במרוצת השנים, שוק אירועי בר מצווה התפתח מאוד (כמו גם חתונות, בריתות ועוד), ואפשר למצוא רעיונות רבים לאירועי בר מצווה, כולל טיולים לחו”ל עם המשפחה ואירועים בהשקעה גבוהה ביותר. הרצון “לחגוג בגדול” הוא מובן, אבל לפני הכל, כדאי לזכור דבר חשוב- למוזיקה, למיקום ולאוכל יש השפעה גדולה על ההנאה של הנער. עם זאת, בסופו של דבר, מה שהכי משמח את בעל השמחה הם אלו היקרים לו, שבאו לחגוג איתו.

עבור אירוע בר מצווה עד 250 איש בתל אביב, מומלץ לחפש מקום שמתמחה בעריכת אירועים קטנים ואינטימיים עד 200 איש – מספר האורחים המצומצם מאפשר להעניק יחס אישי ברמה גבוהה, כשאין צורך להוציא כסף רב עבור אירוע מוצלח.
עניין נוסף שכדאי לדעת כאן הוא אופי האירוע- מטבע הדברים, רוב הקהל שמשתתף באירוע הם בני הכיתה או בני השכבה של החוגג. כולם נערים ונערות בתחילת גיל ההתבגרות, שבאופן טבעי רוצים את מה שטרנדי ומקובל. בעניין הזה, בעלי המקום צריכים לבוא עם מודעות למה שמלהיב את בני הנוער, וכן לבוא להיות איתם בראש פתוח, כדי לקלוע לטעמם בצורה הטובה ביותר.

בנוגע לקייטרינג- אין צורך בתפריטים אקסקלוסיביים, של מנות עם שמות מפוצצים- המבורגרים מבשר איכותי ופיצות מגבינות משובחות, ישמחו את החוגגים הצעירים הרבה יותר מאשר מנות יוקרה, שכל אחת עולה המון. אירוע בר המצווה, כמו שכבר נאמר, הוא ציון דרך בחיי הנער, כך שזהו בהחלט המקום לשלב תוספות, שיזכירו את העבר ושיתארו את התקוות לעתיד. בעבר, העניין הסתכם בדרך כלל בדרשה המפורסמת, בה הודה חתן השמחה להוריו, שהביאו אותו עד הלום. היום, יש יותר דרכים להיות נוסטלגיים, ולהפיק קליפים איכותיים ומרגשים, בהתאם למעמד.

חוגגים בר מצווה 

אירוע בר המצווה, מסמל את המעבר מעולם הילדים לעולם של המבוגרים ועם סטופה, בעל השמחה יוכל לחגוג בדיוק כמו הגדולים- עם עיצוב מרהיב ומושקע, אוכל ברמה גבוהה, מוזיקה והפתעות נוספות, שיהפכו את האירוע לחוויה- בדיוק כמו שאירוע בר מצווה צריך להיות. אנחנו נמצאים בתל אביב, ומומחים בעריכת אירועים קטנים- חתונות קטנות, בר מצווה עד 250 איש בתל אביב, בת מצווה, אירועי חברה, בריתות ועוד.

השאירו פרטים ומיד נחזור