חוויות מהאירועים שלנו

מחפשים אולם קטן לחתונה?

הטרנד החדש שנכנס בתחום האירועים הוא דווקא אירועים קטנים, לשם כך, יש למצוא אולמות קטנים לחתונה. בגלל שהחתונות ההמוניות כבר יצאו מהאופנה ,הדגש היום הוא יותר על חתונות אינטימיות. הזוג מרגיש בנוח, החתונה תהיה הרבה יותר מושקעת והמקומות לאירוע אינטימי כזה, יכולים להיות מיוחדים, כמו למשל חתונה במלון בוטיק מיוחד, אירוע על הים באולם אינטימי, ועוד מקומות מיוחדים כגון אולמות לחתונה שיהיו ממש שונים מהאולמות שהכרנו עד כה.

יש הרבה זוגות שאחד מבני הזוג, גר מעבר לים, או זוגות שנישאים פעם שנייה, חתונה כזאת, לבטח לא תכיל הרבה מוזמנים והצורך, למצוא אולמות קטנים מתבקש במקרים חריגים אלה. הרבה זוגות, מבקשים להינשא במקומות מיוחדים כמו בטבע, ניתן למצוא אירועים בטבע במקומות קטנים ואינטימיים, מה שיגרום לחתונה כזאת להיות הרבה יותר מקורית ומיוחדת.
חתונות צנועות יותר מצד אחד, אך מושקעות מצד שני, יכולות להיות משב מרענן גם לזוג הנישא וגם למוזמנים, שלרוב יהיו חברים קרובים ובני משפחה.

חתונה במקומות קטנים ולא שגרתיים

ניתן למצוא דווקא במיתון של היום, יקבים שמשכירים אולמות קטנים לחתונה. יש זוגות שיודעים לנצל את המצב לטובתם והם מבקשים להינשא במקום כה מיוחד שהתפאורה יכולה להיות מעוצבת על פי טעמם, הקייטרינג יהיה מיוחד ויגיע מחברות חיצוניות וחתונה כזאת, יכולה להיות ממש גימיק שידברו עליה עוד רבות. גם גלריות לאמנות ברחבי הארץ, פתחו את שעריהן ומציעות אולמות לחתונה. תוכלו ליהנות מיצירות נפלאות של ציורים ופסלים באווירה מיוחדת. לוקיישנים כאלה, הפכו להיות נדרשים יותר בשנים האחרונות, היות והחתונות ההמוניות והבנאליות התחילו להיות פחות באופנה. רבים מהזוגות, מחפשים אולמות קטנים לחתונה במקומות שיהיה בהם נוף רומנטי, כמו חוף הים למשל. התפארה הטבעית תהיה מהממת, ההרגשה תהיה שונה ואולם קטן ואינטימי הנשקף לים, יהיה הדבר המושלם ביותר לבני זוג שמחפשים לוקיישן מיוחד לערב הכי מרגש בחייהם.

למצוא את האולם האינטימי באמצעות חברת הפקות

לא תמיד אנו יכולים למצוא בדיוק את אולמות קטנים לחתונה כפי שאנו מעוניינים. לנו אין את הידע במציאה של האולם האידיאלי לחתונה האינטימית שלנו. לשם מכך, ניתן להיעזר בחברת הפקות שמתמחה בארגון חתונות קטנות ואינטימיות. הבחירה תהיה מוצלחת היות וחברת הפקות, תוכל למצוא את הספקים הטובים והזולים ביותר ואנו, יכולים רק להרוויח מכך. כדאי תמיד להתייעץ עם בעלי מקצוע שיוכלו לארגן לכם אולם, שיוכל להתאים לצרכיכם, ממש כמו כפפה ליד. בדרך זו, לא תצטרכו להתרוצץ יותר מדי ותמצאו את האולם שתמיד חלמתם עליו במיוחד כאשר מדובר על אירוע אינטימי שאמור להיות מיוחד ומוקפד. תוכלו לקבל ייעוץ מקיף וחשוב כי תדאגו למקום מיוחד, אינטימי וקטן לאירוע שלכם כבר חמישה חודשים לפחות לפני מועד החתונה. ספרו לחברת הפקות איזה דברים מיוחדים אתם מעוניינים שיהיו באירוע המיוחד שלכם, כמו תפאורה, מוסיקה, או אולי שיר שתרצו לשיר בחתונה, האוכל המיוחד שיהיה באירוע, אם זה תפריט  חלבי או בשרי, מגשי אירוח חלביים, בר אקטיבי וכדומה.

אולמות קטנים לחתונה

בגלל שישנם כל כך הרבה אולמות אירועים כמו אולמות קטנים לחתונה יש לרכז אותם באזור בו יתקיים האירוע. אם אתם מתכננים אירוע במרכז הארץ, חברת סטופה אירועים, תדאג, כי האולם שלכם יתאים לאווירה הרצויה לכם ולכמות המוזמנים שתהיה לכם.  אם אתם מעוניינים בקונספט מיוחד לחתונה, תוכלו להתייעץ עם סטופה אירועים שמכירה את הספקים השונים שיכולים להיות לכם לעזר רב ויתאימו לבקשות המיוחדות, בערב הכי חשוב בחייכם.

השאירו פרטים ומיד נחזור